Bal Jantarowca 2018
Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy

Liczba zgłoszeń

Liczba osób

Bal Jantarowca 2018

Miło Nam poinformować, że rozpoczynamy wraz z Zespołem Pieśni i Tańca UG JANTAR realizację projektu Bal Jantarowca 2018.

Wielu z Was pamięta słynne bale sylwestrowe, organizowane na przełomie lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku (sic!) przez ZPiT JANTAR. Chcemy powrócić do tej atmosfery i przeżyć z tym związanych i zaprosić na bal byłych oraz obecnych Jantarowców.

Impreza miałaby się odbyć w drugiej połowie stycznia 2018, a jej celem jest integracja różnych pokoleń Jantarowców i w założeniu ma być imprezą cykliczną.

Liczymy na to, że wszyscy włączymy się w realizację tego przedsięwzięcia. Bardzo prosimy, aby wszystkie sugestie, propozycje, pomysły dotyczące zarówno miejsca jak i samej organizacji i przebiegu balu, kierować poprzez dodatkowy komentarz na formularzu. Mamy już pierwszą propozycję dotyczącą miejsca, a jest to, z uwagi na możliwość pomieszczenia większej ilości ludzi, Energa Stadion.
Pierwszym krokiem organizacyjnym, jest przeprowadzenie sondażu, dotyczącego zainteresowania imprezą. W związku z tym, prosimy o zgłaszanie swojego zainteresowania imprezą poprzez zamieszczony obok formularz. Dzięki niemu chcemy uzyskać ogólną wiedzę, umożliwiającą ustalenie i podejmowanie konkretnych decyzji, dotyczących miejsca oraz kosztów realizacji projektu.

Liczba gości
Zainteresowanie